Pistolet ASG Heckler&Koch USP 6 mm sprężynowy

329

Nowy produkt

Pistolet ASG Heckler&Koch USP 6 mm sprężynowy

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

130,00 zł brutto

Więcej informacji

Heckler&Koch USP 6 mm to sprężynowa replika z metalowym zamkiem przeznaczona dla osób rozpoczynających swoją zabawę ze światem airsoftu.

Replikę wykonano w całości z lekkiego i wytrzymałego polimeru, dlatego mogą z niej komfortowo korzystać młodsi użytkownicy.

Profilowana rękojeść ma antypoślizgowe teksturowanie wzorowane na broni palnej. Dzięki licencjonowanym oznaczeniom replika wiernie odwzorowuje broń.

Dbałość o zgodność z oryginałem dodatkowo podkreślają obustronna dźwignia zwalniania magazynka oraz bezpiecznik nastawny. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna Picatinny umożliwiająca montaż dodatkowych akcesoriów np. laserowego wskaźnika celu lub latarki taktycznej.

Replika ma napęd sprężynowy, co oznacza konieczność ręcznego naciągnięcia sprężyny każdorazowo przed oddaniem strzału.

Czynność ta odbywa się poprzez energiczne odciągnięcia zamka do tyłu, co ułatwia żebrowanie w tylnej części zamka.

Do najważniejszych zalet napędu sprężynowego należą: brak dodatkowych kosztów związanych z materiałami eksploatacyjnymi, łatwość i niezawodność obsługi oraz niska wrażliwość na czynniki atmosferyczne.

Replika sprężynowa w odróżnieniu np. od replik green gas działa niezawodnie również w okresie zimowym. Wystrzelona kulki osiągają prędkość ok. 230 fps oraz skuteczny zasięg w granicach 15 m. Prędkość została celowo zmniejszona, aby zapewnić bezpieczeństwo młodszym graczom.

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i powtarzalną celność.

Pistolet HK USP 6 mm jest zasilany z wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności aż 25 kulek, co zapewnia spory zapas przenoszonej amunicji.

Replika asg ma bezpiecznik nastawny (z prawej strony szkieletu), który blokuje mechanizm spustowy i chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

DANE TECHNICZNE:

Energia kinetyczna naboju [J]: 0,5

Pojemność magazynka [szt.]: 25

Prędkość początkowa [fps]: 220

Tryb ognia: ogień pojedynczy

Typ zasilania: sprężynowy

Materiał obudowy: polimer

Materiał zamka: polimer

Typ magazynka: low-cap

Zalecany ciężar kulek [g]: 0,12

Długość całkowita [mm]: 195

Długość lufy [mm]: 109

Masa [g]: 308

Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

Producent: Heckler & Koch, NIemcy

Zgodnie z polskim prawem na posiadanie wiatrówki o mocy mniejszej niż 17 Jouli nie jest wymagane zezwolenie.