WALIZKA Kufer na broń NEGRINI 1610 SEC 81x23x10 cm

Nowy produkt

WALIZKA Kufer na broń NEGRINI 1610 SEC 81x23x10 cm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

190,00 zł brutto

Więcej informacji

Dane techniczne:

  • Wymiary wewnętrzne: 81x23x10 cm

  • Wymiary zewnętrzne: 82,5x27x11,3 cm

  • Wykończenie zewnętrzne: tworzywo P.P.

  • Wykończenie wewnętrzne: gąbka falista

  • Waga: 2 kg

  • Producent: NEGRINI, Włochy

Kufer uniwersalny na strzelbę.

Wykonany jest z tworzywa ABS i wyklejony w środku gąbką uniwersalną. Do kufra mieści się rozłożona strzelba lub pistolet maszynowy.

Zewnętrzne oraz wewnętrzne części kufrów wykonane są z tworzywa ABS przy zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn. Cechy, które wyróżniają ten materiał w użyciu to: odporność na wstrząsy oraz brak wody w ich wewnętrznych strukturach. Dzięki temu, w przeciwieństwie do skrzyń drewnianych nie ma możliwości uwalnia się, w różnych  temperaturach wilgoci do środka opakowania.

Wnętrze kufrów wykończone jest gąbką falistą trwale przytwierdzoną do formy kufra.

Wszystkie metalowe elementy kufrów wykonane są z nierdzewnych materiałów.

NEGRINI srl. jest włoską rodzinną firmą, która w ramach swoich struktur oferuje kompleksowe usługi począwszy od zaprojektowania opakowania do wykonania wyrobu finalnego, czyli kufra, walizki lub innego opakowania z ABS z możliwością nadania indywidualnych cech.

Zgodnie mottem NEGRINI wykonuje kufry i walizki dla większości renomowanych producentów broni, optyki, przeróżnych urządzeń pomiarowych i elektrycznych, dla których ochrona gotowego wyrobu przed mechanicznym uszkodzeniem oraz końcowy design stanowią ważny element prezentacji marki i produktu.

NEGRINI srl. jest od wielu lat oficjalnym dostawcą kufrów na broń dla włoskiego Ministerstwa Obrony, Marynarki Wojennej i INTERPOL-u.