WALIZKA Kufer na broń NEGRINI 1640 130,5x32,5x13cm

Nowy produkt

WALIZKA Kufer na broń NEGRINI 1640 130,5x32,5x13cm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

340,00 zł brutto

Więcej informacji

Dane techniczne:

  • Kufer uniwersalny na dwa karabiny

  • Wymiary wewnętrzne: 130,5x32,5x13 cm

  • Wymiary zewnętrzne: 132x36x14 cm

  • Wykończenie zewnętrzne: P.P.

  • Wykończenie wewnętrzne: gąbka falista

  • Producent: NEGRINI, Włochy

Kufer uniwersalny na dwa karabiny.

Wykonany jest z tworzywa ABS i wyklejony w środku gąbką uniwersalną. Do kufra mieści się rozłożona strzelba lub pistolet maszynowy.

Zewnętrzne oraz wewnętrzne części kufrów wykonane są z tworzywa ABS przy zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn. Cechy, które wyróżniają ten materiał w użyciu to: odporność na wstrząsy oraz brak wody w ich wewnętrznych strukturach. Dzięki temu, w przeciwieństwie do skrzyń drewnianych nie ma możliwości uwalnia się, w różnych  temperaturach wilgoci do środka opakowania.

Wnętrze kufrów wykończone jest gąbką falistą trwale przytwierdzoną do formy kufra.

Wszystkie metalowe elementy kufrów wykonane są z nierdzewnych materiałów.

NEGRINI srl. jest włoską rodzinną firmą, która w ramach swoich struktur oferuje kompleksowe usługi począwszy od zaprojektowania opakowania do wykonania wyrobu finalnego, czyli kufra, walizki lub innego opakowania z ABS z możliwością nadania indywidualnych cech.

Zgodnie mottem NEGRINI wykonuje kufry i walizki dla większości renomowanych producentów broni, optyki, przeróżnych urządzeń pomiarowych i elektrycznych, dla których ochrona gotowego wyrobu przed mechanicznym uszkodzeniem oraz końcowy design stanowią ważny element prezentacji marki i produktu.

NEGRINI srl. jest od wielu lat oficjalnym dostawcą kufrów na broń dla włoskiego Ministerstwa Obrony, Marynarki Wojennej i INTERPOL-u.