Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado 4,5 mm

Nowy produkt

Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado 4,5 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

240,00 zł brutto

Więcej informacji

Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado 4,5 mm

Rewolwer zasilany jest umieszczanym w chwycie nabojem CO2 12 g, który wystarcza na około 60 efektywnych strzałów. W celu wymiany naboju wystarczy zdjąć lewą okładzinę. Rękojeść, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jest specjalnie profilowana, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.

Mechanizm spustowy działa w trybie SA/DA (Single Action lub Double Action) - ruchomy kurek zwiększa realizm i przyjemność ze strzelania.  Korzystanie z trybu SA jest możliwe dzięki ręcznemu napięciu kurka - spust pracuje wówczas na krótkiej drodze i jest dość lekki. Dzięki temu możemy oddać bardziej precyzyjny strzał. W trybie DA kurek zostaje napięty w pierwszej fazie ruchu języka spustowego, by zostać zwolniony po przełamaniu wyraźnego oporu.

Magazynek rewolwerowy mieści 10 okrągłych śrucin typu BB 4,5 mm. Bębenek automatycznie obraca się podczas napięcia kurka. Bezpieczeństwo zapewnia przesuwna blokada, która blokuje kurek.

Wiatrówka wyposażona jest w otwarte przyrządy celownicze: stałą muszka i szczerbinkę. Dzięki dwóm szynom akcesoryjnym RIS można zamontować np. celownik kolimatorowy (u góry) oraz latarkę i celownik laserowy lub inny osprzęt.

W fabrycznym opakowaniu znajdują się:

  • wiatrówka rewolwer,

  • magazynek x 3 sztuki,

  • klucz imbusowy

  • instrukcja obsługi

Urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem.

Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.