Nowy Kulki BB ASG Combat Zone Basic 0,2 g 6 mm 800 szt. Zobacz większe

Kulki BB ASG Combat Zone Basic 0,2 g 6 mm 800 szt.

329

Nowy produkt

Kulki BB ASG Combat Zone Basic 0,2 g 6 mm 800 szt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Kulki BB ASG Combat Zone Basic 0,2 g 6 mm 800 szt. to amunicja asg przeznaczona do replik o prędkości początkowej ok. 230-320 fps (ang. feet per second, pol. stopa na sekundę - jednostka miary prędkości, w asg określająca prędkość początkową kulki; 300 fps to około 92 m/s).

Charakterystyka:

Combat Zone Basic 0,2 g 6 mm to kulki bezszwowe o dobrej jakości, przeznaczone do replik sprężynowych oraz budżetowych „elektryków”. Dzięki specjalnemu procesowi wytwarzania charakteryzują się bardzo dobrym skupieniem strzałów.

Każda z kulek Combat Zone Basic po końcowej obróbce jest dokładnie polerowana na wysoki połysk, kulki powleczone są specjalną warstwą zmniejszającą tarcie. Przekłada się to na lepszą współpracę z gumką Hop-Up.

W pełni kontrolowany proces produkcji gwarantuje idealną sferyczność kulki bez widocznych szwów czy zagłębień. Brak komór powietrznych wewnątrz kulki oraz dobrze rozłożony środek ciężkości wpływają na bardzo dobrą powtarzalność strzałów.

Kulki ASG Combat Zone Basic 0,20 g dedykowane są do replik ASG o prędkości początkowej 230-320 fps.

Lżejsze kulki dedykowane są do rozgrywek na bliskim dystansie lub w terenie mieszanym, gdzie akcja toczy się bardzo szybko i dynamicznie. Dla dynamicznej rozgrywki priorytetem będzie prędkość lecącej kulki, tak by można trafić przeciwnika w ruchu bez brania dużej poprawki na czas potrzebny kulce na dolecenie do celu.

Kulki mogą być używane w lufach stokowych, półprecyzyjnych i precyzyjnych.

Pakowane do plastikowego pojemnika z lejkiem ułatwiającym ładowanie.

Dane techniczne:

Ilość: 800 szt.

Kaliber: 6 mm

Typ kulek: Standardowe

Możliwość używania w lufach precyzyjnych: Tak

Masa: 0,20 g

Pakowane: Plastikowe pojemniki w formie butelki

Producent: Umarex, Niemcy