Nowy Pałka szturmowa Policji ESP 34'' (86 cm) z gardą Zobacz większe

Pałka szturmowa Policji ESP 34'' (86 cm) z gardą

146

Nowy produkt

Pałka szturmowa Policji ESP 34'' (86 cm) z gardą

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

60,00 zł brutto

Więcej informacji

Pałka szturmowa Classic 34" (Classical Straight Police Baton) czeskiej firmy ESP gardą. Garda zwiększa ochronę dłoni podczas blokowania uderzeń. Pałkę wykonano z odpornego na pękanie, wytrzymałego (heavy-duty), utwardzanego polipropylenu w kolorze czarnym.

Pałka szturmowa - (anti-riot) rodzaj broni obuchowej przeznaczonej do zastosowań profesjonalnych, będącej na wyposażeniu m.in. jednostek policji, agencji ochrony. Opracowana we współpracy z policyjnymi ekspertami, stosowana jako skuteczne narzędzie przymusu bezpośredniego (podczas tłumienia zamieszek) oraz do samoobrony.

Rękojeść - antypoślizgowe, głębokie karbowane wycięcia pod palce zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Rękojeść zakończono owalną głowicą zapobiegającą zsunięciu się dłoni, ułatwiającą obrót pałką oraz umożliwiające użycie pałki jako młotka np. w celu wybicia szyby. W rękojeści znajduję się otwór przez który można przewlec linkę (smycz) na nadgarstek (do nabycia jako dodatkowy element), zabezpieczającą przed utratą pałki.

Specyfikacja techniczna:

Nazwa: Classical Straight Police Baton z linką, gardą, uchwytem

Kolor: Black

Materiał: Polipropylen

Długość całkowita: 860.00 mm / 34.0"

Średnica: 32.0 mm / 1.26"

Waga: 585.0 g / 20.63 oz

Uchwyt transportowy: TR-02

Producent: ESP (Euro Security Products), Czechy

Pałki wykonane w całości z tworzywa sztucznego lub gumy są dostępne bez zezwolenia.

ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski producent renomowanych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najlepszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.