Mleko skondensowane Jal w tubie150 ml

1245

Nowy produkt

Mleko skondensowane Jal w tubie150 ml

Więcej szczegółów

4,50 zł brutto

Więcej informacji

MLEKO ZAGĘSZCZONE SŁODZONE W TUBCE – 150 g

kultowe mleko zagęszczone słodzone produkt jak z racji żywnościowych WP wyprodukowano w Polsce

szybki zastrzyk łatwo przyswajalnej energii wartość energetyczna 1348 kJ/328 kcal

słodki deser łatwy do spożycia w ruchu wygodna tubka z elastycznego tworzywa mieści się w kieszeni, bezpieczna w przenoszeniu

masa netto: 150 g

data minimalnej ważności: 12.10.2025

Kultowe mleko zagęszczone w tubce, które znajduje się w racjach żywnościowych Wojska Polskiego – gwarancja jakości. Wyprodukowane w Polsce przez firmę JAL Opole.

Mleko zagęszczone słodzone w tubce to popularny deser przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Doskonale sprawdza się jako polewa do ciast i lodów. Ze względu na dużą zawartość cukru i białka jest łatwo przyswajalnym i skoncentrowanym źródłem energii. Produkowane jest przez zagęszczanie mleka śmietanką i cukrem.

Idealne do szybkiego uzupełniania energii podczas marszów, maratonów, jazdy na rowerze, spływów i innych aktywności wymagających wysiłku. Dużym ułatwieniem jest sposób spożycia bezpośrednio z tubki, bez konieczności zatrzymywania się. Nowa tubka z elastycznego tworzywa jest odporna na pękanie i wygodna w użyciu. Mleko może być bez obaw noszone w kieszeni. Duża zakrętka gwarantuje bezpieczeństwo transportu i ułatwia zakręcanie w ruchu.

Wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1348 kJ/328 kcal; tłuszcz 8 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6 g; węglowodany 57 g, w tym cukry 57; białko 7 g; sól 0,25 g.

Składniki: cukier 44,5%, śmietanka, mleko w proszku odtłuszczone, mleko, aromat.