Portfel Slim Elite Gen.II czarny M-Tac

2250

Nowy produkt

Portfel Slim Elite Gen.II czarny M-Tac

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł brutto

Więcej informacji

M-TAC PORTFEL SLIM ELITE BLACK

Portfel Slim Elite Black to bardzo przydatne i praktyczne akcesorium od brandu M-TAC, które zostało wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Model ten będzie nie tylko świetnym akcesorium do Twojego wizerunku, ale będzie również wygodny do przechowywania pieniędzy i kart bankowych.

Brand M-TAC, produkujący towary kategorii Military, Tactical & Outdoor, słusznie jest dumny ze swojej jakości i szerokiego asortymentu. Główne produkty z powodzeniem uzupełnia linia akcesoriów, w tym wiele funkcjonalnych i oryginalnych drobiazgów na każdy gust.

Portfel Slim Elite Black to męski portfel. Model ten wykonany jest z nowoczesnego kompozytu polimerowego, który posiada wyjątkową odporność na przetarcia, wytrzymałość i trwałość. Materiał ten nie jest gorszej jakości od skóry, a pod wieloma innymi względami nawet jest lepszy. Nie rozciąga się od wilgoci, jest mniej podatny na wypalenie i doskonale trzyma swój kształt.

Kolor produktu jest czarny.

Wszystkie szwy obszyte wzmocnioną nicią nylonową. Możesz mieć pewność, że nie zużyją się nawet podczas intensywnego użytkowania produktu.

Z przodu portfela znajduje się firmowy nit wykonany z mosiądzu.

Z wygrawerowanym logo producenta.

Wewnątrz portfela znajduje się jedna duża przegroda na banknoty.

Sześć oddziałów na karty bankowe i inne.

Przegrody na karty posiadają wgłębienia umożliwiające łatwe wyjmowanie jednym palcem.

Produkt o minimalistycznym designie jest dyskretny i jednocześnie stylowy

Tył portfela nia posiada żadnego wykończenia.

Kompaktowy rozmiar pozwala bez problemu zmieścić portfel w niemal każdej kieszeni.

Wreszcie można powiedzieć, że portfel „Slim Elite Black” brandu M-TAC to oryginalne i jednocześnie praktyczne akcesorium ukraińskiego brandu. Będziesz zadowolony z wysokiej jakości i trwałego produktu, wykonanego z uwzględnieniem wszystkich postępujących trendów i przy użyciu zaawansowanych technologii produkcji. Jeśli cenisz rzeczy praktyczne, wygodne i oryginalne, to zdecydowanie musisz zwrócić uwagę na to akcesorium!

* Kolor lub odcień pokazany na zdjęciu może różnić się od rzeczywistego. Specyfikacja i kompletacja towaru mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta.