Paralizator elektryczny ESP Power 200 - 200 000 V

2260

Nowy produkt

Paralizator elektryczny ESP Power 200 - 200 000 V

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

220,00 zł brutto

Więcej informacji

Paralizator elektryczny ESP Power 200 - 200 000 V

Paralizator dotykowy Power 200 to skuteczna broń elektryczna dostępna bez zezwoleń. Stosowany zarówno przez służby mundurowe (m.in. policję, straż miejską), agencje ochrony, grupy zawodowe wysokiego ryzyka np. taksówkarzy, listonoszy oraz przez osoby cywilne.

Ergonomiczna budowa

Paralizator ESP Power 200 posiada polimerową obudowę z profilowaną rękojeścią, umożliwiającą pewny chwyt w kolorze black. W dolnej części znajduję się gniazdo zawleczki bezpieczeństwa (po wyrwaniu zawleczki urządzenie nie działa). Paralizator posiada blokadę przed przypadkowym włączeniem urządzenia, wyłącznik (ON / OFF). Do zestawu producent dostarcza klips. Paralizator dotykowy ESP Power 200 świetnie leży więc w dłoni, co daje gwarancję pewnego chwytu, a tym samym udanej samoobrony.

Niezawodne i szybkie działanie

Paralizator dotykowy ESP Power 200 generuje impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu powodujące skurcze, zwiotczenia oraz bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika skutecznie obezwładniając go na kilkanaście minut bez wyrządzania trwałych obrażeń. Przyłożenie elektrod powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego przez co mięśnie obwodowe rażone są ładunkiem elektrycznym o napięciu 200 000 Volt. Prąd działa wyłącznie na mięśnie obwodowe napastnika, przez co nie przechodzi na osobę broniącą się. Konstrukcja paralizatora ESP Power 200 uniemożliwia wyładowanie wtórne w przypadku bezpośredniej styczności z napastnikiem np. zostaniemy złapani za rękę przez napastnika. Potężny ładunek sprawia, że urządzenie obezwładnia agresora nawet wtedy, gdy ma on na sobie grube ubranie.

Efekty użycia:

0.5 sekundy  (porażenie krótkie):lekki szok, skurcze oraz bóle mięśniowe.

1-3sekundy (porażenie średnie):średni wstrząs utrata orientacji.

4-5 sekund  (porażenie pełne):kilkuminutowy szok połączony z utratą orientacji.

Cechy i funkcje

Ważne !

  1. Producent zaleca używanie baterii alkaicznych 9 V Energizer, przy stosowaniu innych baterii urządzenie może nie działać poprawnie. Bateria nie jest dostarczana razem z paralizatorem.
  2. Paralizator dostępny wysyłkowo, nie wymaga zezwolenia na zakup.
  3. Użycie paralizatora nie pozostawia trwałych skutków ubocznych u napastnika.

Dane techniczne:

Nazwa: Power 200

Napięcie: 200 000 Volt

Natężenie: 9.8 mA

Energia wyładowania: 27 mJ

Zasilanie: 1 x 9 V bateria alkaiczna Energizer

Wymiary urządzenia  (mm): 161 x 55 x 27

Waga bez i z bateriami (g): 170 / 200

Obudowa: Polimer

Zabezpieczenia: Zawleczka bezpieczeństwa, Blokada przed przypadkowym włączeniem

Klips: Tak

Producent: ESP(Euro Security Products), Czechy

UWAGA

Produkt 18+. Odbiór osobisty za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego pełnoletność!

Wysyłka kurierem wyłącznie do rąk własnych.

Podczas składania zmówienia w polu "Uwagi dla sklepu" podaj datę urodzenia oraz numer dokumentu tożsamości. 

Średnia wartość prądu w obwodzie nie przekracza 10mA i energia nie przekracza 300mJ. Obrót przedmiotami obezwładniającymi przy użyciu energii elektrycznej reguluje ustawa z dnia 22 czerwca 2001 o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (Dz. U. z 2001 nr 67, poz. 679). Zgodnie z nią sprzedaż takich produktów podlega ewidencjonowaniu, a Sprzedawca jest zobowiązany do prowadzenia ewidencji zawartych Transakcji. Przedmioty obezwładniające przy użyciu energii elektrycznej mogą być sprzedawane wyłącznie osobom pełnoletnim, po zweryfikowaniu tożsamości.