Taktyczne buty trekkingowe IVA olive M-Tac - r. 46

4

Nowy produkt

Taktyczne buty trekkingowe IVA olive M-Tac - r. 46

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

235,00 zł brutto

Więcej informacji

M-Tac Taktyczne Buty Trekkingowe IVA  - rozmiar 46

Marka M-Tac zrobiła rewolucyjny krok w produkcji butów i wypuściła nowe taktyczne buty trekkingowe Iva. Ten model przeznaczony jest do codziennego użytku w okresie letnim i wyróżnia się stylowym designem oraz niewielką wagą.

Cholewka wykonana jest z przewiewnej siateczki wzmocnionej ramą z syntetycznego nubuku. Takie połączenie zapewnia doskonałą wentylację i optymalny mikroklimat wewnątrz butów. Jednym z atutów tego modelu są gęste sploty zewnętrznej siateczki, która nie przepuszcza piasku ani kurzu, zapewniając jednocześnie doskonałe właściwości oddychające. Na wierzchu języka znajduje się dodatkowa wkładka chroniąca przed dostaniem się do środka zabrudzeń. Wzmocnione nosek i pięta zapobiegają przedwczesnemu zużyciu butów i chronią stopy przed uderzeniami. Na pięcie znajduje się również pętelka ułatwiająca zakładanie butów.

Wewnątrz butów znajduje się wentylowana siateczka, która gwarantuje doskonałe właściwości termoregulacyjne i odprowadza nadmiar ciepła. Wkładka wykonana z wysokiej jakości poliestru nadaje miękkości całej wewnętrznej strukturze buta.

Dwuskładnikowa podeszwa buta mocowana jest do podstawy buta najnowocześniejszą i niezawodną metodą bezpośredniego odlewania. Wierzchnia warstwa podeszwy wykonana jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU), który jest wystarczająco elastyczny i lekki, charakteryzuje się wysokimi właściwościami amortyzującymi i nie obciąża butów dzięki swojej lekkości. Dolna warstwa wykonana jest z gumy, co gwarantuje odporność na ścieranie i długą żywotność. Agresywny protektor zapewnia maksymalną przyczepność do podłoża podczas chodzenia lub biegania.

Buty taktyczne Iva są lekkie, nie podatne na negatywne wpływy zewnętrzne i łatwe do czyszczenia z brudu. To najlepszy wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Cechy:

- Dość lekkie;

- Doskonała wentylacja;

- Dodatkowa nakładka na wierzchu języka zabezpiecza przed dostaniem się brudu do środka;