Pałka teleskopowa, baton Walther 21" 530mm + futerał z Cordury

138

Nowy produkt

Pałka teleskopowa, baton Walther 21" 530mm + futerał z Cordury

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Firma WALTHER niejednokrotnie udowodniła że jej produkty są najwyższej jakości. Teksturowany uchwyt pokryty gumą poprawia chwyt pałki i umożliwia jej pewne trzymanie. W komplecie futerał do pasa lub kamizelki sprzętowej, wykonany z Cordury.

Pałkę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką, poprzez dynamiczny ruch zamachowy, przypominający "strzelania z bata". Składanie pałki odbywa się poprzez prostopadłe uderzenie jej zakończeniem o twarde podłoże. Z uwagi na dużą siłę odśrodkową towarzyszącą rozkładaniu pałki, rękojeść została wykonana z antypoślizgowego tworzywa z dodatkowym ryflowaniem poprawiającym chwyt i ułatwiającym operowanie pałką podczas interwencji.

Przenoszenie przy sobie niepozornego przedmiotu, który można jednym dynamicznym wymachem zmienić w długą pałkę z twardej stali, jest w sytuacji konfrontacji z agresorem ogromną zaletą. Cios zadany stalową pałką nawet z niewielką siłą, potrafi skutecznie zniwelować przewagę dobrze zbudowanego napastnika, dzięki czemu jest to skuteczne narzędzie nawet dla niewyszkolonych użytkowników i słabszych fizycznie kobiet.

Umieszczenie takiej pałki  przy drzwiach wejściowych naszego mieszkania poprawi nasze bezpieczeństwo, a przewożenie w skrytce samochodowej umożliwi np. podczas wypadku samochodowego rozbicie szyby pojazdu.

Producent: Walther, Umarex Niemcy

Materiał: stal + tworzywo

Długość po złożeniu: 210 mm

Długość po rozłożeniu: 533 mm

Masa: 525 g

Kolor: czarny