Smycz Retraktor Medium D-ring i Fastex olive M-Tac

334

Nowy produkt

Smycz Retraktor Medium D-ring i Fastex olive M-Tac

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

42,00 zł brutto

Więcej informacji

Smycz linka M-Tac zabezpieczająca do broni z D-ringiem olive

Smycz M-Tac to elastyczne zabezpieczenie do broni, drobnego sprzętu i rzeczy osobistych, które zapobiega jego zgubieniu lub przejęciu przez osoby nieuprawnione.

Smycz jest wysoce rozciągliwa, wykonano ją z elastycznego tworzywa (sprężynujący rdzeń) oraz paracordu (kołnierz zewnętrzny). Dzięki rozciągliwej konstrukcji smycz zapobiega utracie broni po wypadnięciu z dłoni lub kabury, pozwala także na zabezpieczenie portfela, krótkofalówki i noża przed zgubieniem podczas aktywności outdoorowej. Długość skompresowanej smyczy wynosi ok. 280 mm, po pełnym rozciągnięciu osiąga aż 1300 mm.

Smycz ma dwa mocowania, metalowy karabińczyk z jednej strony prostą pętlę. W komplecie ze smyczą otrzymujemy szeroką szlufkę zamykaną na rzep, ze zintegrowanym półkolem d-ring, która służy do mocowania smyczy do pasa oporządzeniowego.

Cechy:

  • Zapobiega zgubieniu broni po jej wypadnięciu z kabury,
  • chroni przed nieautoryzowanym dostępem do rzeczy osobistych i utracie sprzętu,
  • w komplecie szlufka na pas z półkolem d-ring,
  • metalowy karabińczyk,
  • wykonana z paracordu i tworzywa sztucznego.

DANE TECHNICZNE:

Kolor: olive

Funkcjonalność: Bezpieczeństwo broni, zapobiegające jej zgubieniu. Ochrona przed nieuprawnionym odebraniem. Możliwość szybkiego podniesienia pistoletu bez kontroli wizualnej, „na ślepo”. Możliwość wykorzystania do ubezpieczenia od utraty lub kradzieży aparatów, kluczy, latarek, telefonów komórkowych itp.

Długość po kompresji: 280 mm

Długość po rozciągnięciu: 1300 mm

Średnica sprężyny: 15 mm

Średnica paracordu: 3 mm

Materiał: Paracord/PVC

Waga: 25 g