Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mmx20m

Nowy produkt

Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mmx20m

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mm x 20 m to wytrzymała nylonowa linka zalecana do magnesów o udźwigu od 200 do 400 kg.

Gwarancją udanej eksploracji podwodnej jest właściwie dobrany magnes neodymowy, szczęście oraz odpowiednia linka, która nie przerwie się podczas wydobywania ciężkich przedmiotów.

Linę Black Magnet 6 mm x 20 m wykonano z lekkiego i wytrzymałego nylonu, materiału odpornego na przetarcie, wodę i pleśń. Linka składa się z 9 skręcanych rdzeni oraz osłony tkanej z 32 nici o gęstym splocie.

Taka konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość oraz chroni kosztowny magnes przed zerwaniem się wraz ze znaleziskiem.

Nylonowa linka szybko schnie, jest niewrażliwa na promienie UV, wilgoć pleśń oraz chemikalia, które mogą występować w zbiornikach wodnych. Pomimo niewielkiej średnicy (4 mm) wytrzymałość statyczna linka wynosi aż 500 kg. Linka jest elastyczna i miękka, co ułatwia wiązanie węzłów.

Black Magnet 6 mm x 20 m przeznaczona jest do magnesów o udźwigu od 200 do 400 kg.

Wraz z liną otrzymujemy karabińczyk ze stali nierdzewnej 304 SS o wielkości 80×40 mm. Karabińczyk z liną można błyskawicznie wpinać do oczkowej śruby. Sprawdzona lina i wytrzymały karabińczyk skutecznie ogranicza ryzyko utraty magnesu.

DANE TECHNICZNE:

Typ materiału: nylon

Długość całkowita [m]: 20

Grubość [mm]: 6

Producent: Black Magnet, Niemcy