Skrzynia wojskowa po pociskach PG-7 wym. 85x43x27

105

Używane

Skrzynia wojskowa po pociskach PG-7 wym. 85x43x27

Więcej szczegółów

90,00 zł brutto

Więcej informacji

ORYGINALNA SKRZYNIA NA POCISKI PRZECIWCZOŁGOWE PG-7, PROSTO Z MAGAZYNÓW WOJSKOWYCH. SOLIDNA I MASYWNA Z WYPOSAŻENIA WOJSKA POLSKIEGO.

Wojskowa drewniana skrzynia na pociski przeciwczołgowe PG-7 do granatnika RPG-7 (Rucznoj Protiwotankowyj Granatomiot), może być używana do przechowywania drobnego sprzętu wojskowego jak i innych przydatnych przedmiotów. Idealna jako skrzynka na narzędzia lub inne niewielkie rzeczy. Zamykana na zawiasy i metalowe zapięcia z możliwością zaplombowania.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
  • najwyższa jakość;
  • wykonana z impregnowanego drewna;
  • skrzynia malowana z zewnątrz na kolor zielony;
  • solidna i masywna konstrukcja;
  • otwierana od góry - klapa zamykana na dwa zamki z możliwością założenia plomby;
Wymiary zewnętrzne skrzyni (maksymalne – łącznie z uchwytami i innymi elementami wystającymi):szerokość: 43 cm (z zawiasami i zamknięciem);wysokość: 27,5 cm;długość: 85 (z rączkami);Wymiary wewnętrzne skrzyni:długość: 76 cm;szerokość: 35 cm;wysokość: 17,5 cm.

Widoczne na zdjęciach przegrody w skrzyni są wkładane z możliwością łatwego ich demontażu.

Używana, stan dobry - w pełni sprawna (skrzynie przechowywane są w suchym magazynie) - widoczne ślady użytkowania i magazynowania.

Środek czysty, drewno pomarańczowe, żywiczne, impregnowane, pachnące, bez śladów zalania. Z zewnątrz delikatne obicia i otarcia związane z magazynowaniem (widoczne na zdjęciach).

Zdjęcia przedstawiają przykładowy egzemplarz.

Uwaga zamawiając skrzynie z wysyłką należy na każdą ze skrzyń złożyć osobne zamówienie. Koszt wysyłki każdej ze skrzyń przy wpłacie na konto wynosi 32 zł