Śrut JSB Simply 4,5 mm płaski Diabolo 500 sztuk

170

Nowy produkt

Śrut JSB Simply 4,5 mm płaski Diabolo 500 sztuk

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

38,00 zł brutto

Więcej informacji

JSB Simply 4,5 mm 500 szt. 0,520 g to płaski śrut diabolo przeznaczony do treningu i strzelania tarczowego na krótkim dystansie.

Lekki śrut o płaskiej główce zapewnia stabilny tor lotu na krótkim dystansie i wycina idealny przestrzeliny w tarczy, co oczywiście ułatwia licznie trafień.

JSB Simply — tani śrut matchowy do treningu i strzelania rekreacyjnego

JSB Simply to matchowy śrut diabolo, który jednak nie jest poddawany ręcznej selekcji, co wpływa na jego niższy koszt zakupu. Może być z powodzeniem wykorzystywany do strzelania rekreacyjnego, treningu oraz przygotowań do zawodów strzeleckich. JSB Simply 4,5 mm 500 szt. 0,520 g to sprawdzona amunicja treningowa w przystępnej cenie, która świetnie sprawdzi się na dystansie 10 m.

JSB to renomowany czeski producent śrutu do wiatrówek.

Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy) – pana Jozefa Schulza. Wielu strzelców wywodzących się z tego klubu reprezentuje Czechy na arenie międzynarodowej w różnych konkurencjach strzeleckich.

Josef Schulz zaangażował się w rozwój i badania dotyczące produkcji śrutu do broni pneumatycznej najwyższej jakości wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności strzeleckie.

Obecnie firma zatrudnia 20 osób, z czego 5 osób zajmuje się produkcją a reszta czuwa nad wizualną kontrolą najwyższej jakości śrutu dokonując ręcznej selekcji.

Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu  strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.

Wielu znanych producentów broni pneumatycznej z całego świata zamawia śrut ze swoim logiem właśnie w małej fabryce JSB w Bohuminie.

DANE TECHNICZNE

Dane podstawowe

  • Do lufy: gwintowana
  • Ilość [szt.]: 500
  • Kaliber [mm]: 4,5 mm
  • Typ opakowania: pojemnik aluminiowy
  • Typ śrutu: diabolo

Dane dodatkowe

  • Kształt śruciny: płaski

Wymiary

  • Masa [g]: 0,52

Informacje producenta

  • Producent: JSB Match Diabolo, Czechy