Torba, Plecak Sling Pistol Bag Elite M-Tac czarna

64

Nowy produkt

Torba, Plecak Sling Pistol Bag Elite M-Tac czarna

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

210,00 zł brutto

Więcej informacji

Torba Sling Pistol Bag Elite Hex marki M-TAC to wygodny, stylowy i uniwersalny model nadający się do ukrytego noszenia broni.

Torbę wyprodukowano z materiałów Cordura 1000D Cordura Hex, wyróżniających się wysoką wytrzymałością, odpornością na zużycie, a jednocześnie łatwością w pielęgnacji. W produkcji torby wykorzystano zamki błyskawiczne i sprzączki YKK i Woojin - znanych na całym świecie producentów okuć pasmanteryjnych.

Sling Pistol Bag posiada 4 przestronne komory i regulowany pas na ramię z szybkozłączką. Panel ochronny wykonany z poliuretanu wzmocnionego włóknami nylonowymi, ukrywa klamrę fastex i zapobiega przypadkowemu otwarciu. Przednia komora dodatkowo wyposażona jest w organizery oraz siateczkową kieszeń na zestaw EDC. Dzięki swojemu kształtowi, torba wygodnie układa się na tułowiu i nie zajmuje dużo miejsca. Model ten łączy w sobie stylowy wygląd z szeroką funkcjonalnością.

Uwaga: Kabura nie jest dołączona do torby. Niektóre zdjęcia przedstawiają torbę zieloną. Uwidoczniono na nich sposób noszenia torby. Przedmiotem oferty jest torba czarna.

Dane techniczne:

Materiały: Cordura 1000D Cordura Hex

Paski parciane: MIL-SPEC

Wymiary: 17 x 24 x 8 cm

Zamki błyskawiczne i sprzączki: YKK i Woojin

Waga: 0,38 kg

Producent: M-Tac Ukraina

Stan: NOWA