Karabin, wiatrówka sprężynowa Hatsan TG Edge 4,5mm

169

Nowy produkt

Karabin, wiatrówka sprężynowa Hatsan TG Edge 4,5mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

480,00 zł brutto

Więcej informacji

Wiatrówka Hatsan Edge 4.5 mm

Edge nowoczesna wiatrówka z osadą TH. Precyzyjna stalowa gwintowana lufa, automatyczny bezpiecznik, światłowodowe przyrządy celownicze. Dla tych wszystkich, którzy poszukują dobrego, mocnego karabinka o sprawdzonej konstrukcji w przystępnej cenie...

Edge to lekka, nowoczesna wiatrówka tłokowa z osadą typu TH. Ten bezawaryjny karabinek wyposażono w precyzyjną stalową gwintowaną lufę, ułatwiający naciąg wiatrówki muzzle break, automatyczny bezpiecznik i światłowodowe przyrządy celownicze. Stworzony dla tych którzy poszukują mocnej wiatrówki o sprawdzonej konstrukcji w przystępnej cenie.

Charakterystyka karabinka pneumatycznego Hatsan Edge

Lufa - precyzyjna, gwintowana stalowa o długości 16.5" (420 mm). Jakość wykonania lufy ma ogromny wpływ na celność zwłaszcza przy strzelaniu na długich dystansach, jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni. Konstruktorzy firmy Hatsan zadbali o poprawienie celności karabinka zakończając lufę dużym polimerowym kołnierzem muzzle break ułatwiającym naciąg wiatrówki, która dodatkowo poprawiła wyważenie wiatrówki.

Osada - ergonomiczna z otworem na kciuk TH (thumbhole), przystosowana dla osób prawo oraz leworęcznych. Wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność uchwytu. Profilowana poduszka policzkowa typu Monte Carlo ułatwia złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę zakończono wentylowaną gumową stopką, która absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale oraz odpowiada za stabilny punkt oparcia.

Szyna montażowa - karabin wyposażono w szynę montażową zgodną ze standardem 11 mm, dzięki której można zamontować dowolny celownik optyczny. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Systemy bezpieczeństwa wiatrówki Hatsan Edge

Ten wysoce bezawaryjny karabinek wyposażono w szereg rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowanie prostych i trwałych rozwiązań w karabinach Hatsan decyduje o tym, że są to produkty wysoce bezawaryjne, pozwalające się cieszyć długim użytkowaniem. To właśnie trwałość jest tym, z czego słyną wiatrówki marki Hatsan.

  • Regulowany mechanizm spustowy bez systemu Quattro Trigger. Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu zgodnie z własnymi preferencjami, jak i stylem strzelania  w celu zapewnienia jak najlepszej celności.
  • Automatyczny bezpiecznik - umieszczony w tylnej części komory cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Takie umiejscowienie pozwala na intuicyjną obsługę bezpiecznika kciukiem. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik co spowoduje zwolnienie blokady spustu, (każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie).
  • Anti Bear-Trap Safety - zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroni tym samym użytkownika przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.
  • TruGlo - światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych przyspieszają zgrywanie muszki i szczerbinki, a dzięki wysokiej absorpcji światła, umożliwiają również strzelanie przy słabym oświetleniu. Tunelowa muszka w kolorze czerwonym oraz szczerbinka w kolorze zielonym z możliwością regulacji w pionie i poziomie.

Do każdej wiatrówki nie przekraczającej 17J, producent dołącza unikalny Certyfikat Limitu Energii 17 J. Certyfikat jest dokumentem stwierdzającym zgodność cech produktu, a tym samym legalność wiatrówki z polskimi przepisami.

Wiatrówka Hatsan Striker Edge - parametry techniczne ogólne:

Model: Edge

Rodzaj: wiatrówka łamana, sprężynowa

Energia początkowa: do 17 J

Długość całkowita: 1100.0 mm / 43.3”

Długość lufy: 420.0 mm / 16.5”

Waga: 3.0 kg / 6.6 lbs

Osada: Advanced Polymer, ThumbHole Stock with Montecarlo Cheekpiece

Producent: Hatsan Arms, Turcja

Kod produktu: EDGE .177

Seria: STRIKER

DANE TECHNICZNE

Rodzaj wiatrówki: sprężynowa

Kaliber: 4.5 mm (.177)

Prędkość początkowa FAC*: 305 m/s / 1000 fps

Energia początkowa FAC*: 39.5 J

Rodzaj śrutu: ołowiany

WYMIARY

Długość całkowita: 1100.0 mm / 43.3”

Waga: 3.0 kg / 6.6 lbs

NAPĘD

Rodzaj naciągu sprężyny: łamany

Sprężyna: stalowa

LUFA

Długość lufy: 420.0 mm / 16.5”

Rodzaj lufy: Hatsan

Lufa gwintowana: tak

Tłumik: brak

PRZYRZĄDY CELOWNICZE

Przyrządy celownicze: regulowane światłowodowe

Szyna montażowa: picatinny 11 mm

OSADA

Materiał osady: polimer

Kolor wykończenia: czarny

Rodzaj osady: klasyczna TH

Kolba: stała

Regulowana baka policzkowa: nie

Regulowana stopka: nie

UWAGA!

Wszystkie wiatrówki sprzedawane są w limicie 17J, zgodnie z polskim prawem. Nie oferujemy wiatrówek w wersji FAC (bez limitu energii).